Busy z Niemiec do Polski

Home / Busy z Niemiec do Polski

Tanie busy z Niemiec do Polski

Czy będąc u naszych zachodnich sąsiadów nie raz potrzebowałeś transportu do kraju? Jeśli tak, to nasza oferta przewozu jest właśnie dla Ciebie. Nasze busy wracają z Niemiec do Polski w każdy wtorek oraz piątek o godzinie 8:00 przez trzy główne niemieckie miasta: Frankfurt, Mannheim oraz Norymbergę. Zależy nam, aby podróż z nami była bezpieczna i odbywała się w miłej atmosferze. Dbamy o Waszą pewność i bezpieczeństwo dlatego zawsze podróżujemy w obecności drugiego kierowcy.
Nasze pewne busy poddawane są systematycznym badaniom technicznym w autoryzowanych stacjach diagnostycznych. Doświadczeni kierowcy posiadają wymagane licencje oraz niezbędną wiedzę do pokonywania tras Niemcy – Polska.

Komfortowy przejazd busem do Polski z Niemiec

Cena przejazdu uwarunkowana jest odległością, jaką chcą Państwo pokonać. Za granicę wyjeżdżamy zawsze z Lublina w poniedziałek i czwartek, jednak wracając do kraju we wtorek lub w piątek, naszym docelowym miejscem może być inne miasto. Kwoty zaczynają się jednak już od 250 zł. O tym, że warto z nami podróżować z Niemiec do Polski świadczy fakt, że nasi kierowcy są zawsze punktualni, pomocni i uprzejmi.

Pamiętaj, że wybierając firmę przewozową powierzasz jej swoje bezpieczeństwo podczas podróży. Wybieraj więc rozsądnie i kieruj się pozytywnymi opiniami pasażerów. Z nami masz gwarancję bezpieczeństwa oraz najwyższego komfortu podróżowania. W razie pytań jesteśmy do dyspozycji. Zarezerwuj miejsce w naszym busie do Polski już teraz.

Podróżując z nami masz gwarancję:

  • punktualnego przybycia na miejsce do wyboru we wtorek lub piątek,
  • bezpieczeństwa,
  • komfortowej podróży klimatyzowanym busem,
  • podróży z doświadczonym kierowcą,
  • przystępnej ceny uwarunkowanej od miasta z którego wyruszasz.

 

Busy z Niemiec do Polski – Nasza trasa – Zadzwoń: 502 339 884