Busy do Niemiec czwartek

Home / Busy do Niemiec czwartek

Planujesz podróż busem do Niemiec w czwartek? Świetnie trafiłeś!

Firma przewozowa Armar od wielu lat z sukcesem świadczy usługi transportu osób wygodnymi busami do Niemiec. Naszą podróż rozpoczynamy w czwartek o godzinie 8:00 z Lublina. Trasa przebiega przez całą południową Polskę. Szczegółowy rozkład głównych miast przez które jedziemy znajduje się tutaj: www.busyarmar.pl/przystanki/ Oczywiście to są tylko główne miasta. Jeżeli Twoja miejscowość znajduje się na trasie naszych przewozów, to znakomicie. Zadzwoń, zarezerwuj miejsce w naszym pojeździe i powiedz z którego miasta po drodze mamy Cię zabrać.

Nasza firma oferuje najwyższą jakość przewozów. Dla nas liczy się zadowolenie klientów, dlatego do każdego podchodzimy indywidualnie. Zaletą naszej firmy jest profesjonalizm oraz zadowolenie z naszej pracy. O dobrym wizerunku naszej firmy najlepiej świadczą zadowoleni klienci, którzy z powodzeniem polecają nasze usługi przewozowe rodzinie i znajomym.

Nasze busy do Niemiec wyposażone są w klimatyzację. Nad bezpieczeństwem czuwa zawsze dwóch doświadczonych kierowców, którzy podczas podróży zmieniają się za kierownicą. Zależy nam na dobrej reputacji dlatego dajemy Ci gwarancję pewnego i bezproblemowego przejazdu z Polski do Niemiec.

Przejazdy naszymi busami odbywają się w każdy poniedziałek i czwartek. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów przejazdu oraz rezerwacji miejsca.

Cena za przejazd do Niemiec zaczyna się od 250 zł w zależności od miasta z którego rozpoczynamy podróż, bez znaczenia czy odbywa się to w poniedziałek, czy w czwartek.

Trasa busem z Polski do Niemiec – Zadzwoń: 502 339 884